Życzenia Wielkanocne

Повідом друга Мапа сайту

Головна сторінка » Додаткові одиниці » Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w ...

Новини

RSS

Pieniądze dla Naszych dzieci z akcji „Reklama Dzieciom”

Każdego roku w wigilijny wieczór w Programie 1 emitowany jest jedyny tego dnia blok reklamowy. Za udział w nim sponsorzy akcji płacą specjalną cenę. Koszt 30-sekundowego spotu był w Wigilię 2007 r. ponad dwukrotnie wyższy od ceny najdroższego bloku reklamowego w grudniowym cenniku TVP. Zgodnie z tradycją, całkowity dochód z tej akcji przekazywany jest instytucjom i placówkom, które prowadzą działalność opiekuńczą, wychowawczą i zdrowotną na rzecz dzieci. W tym roku akcja ta przyniosła ponad 1,9 mln zł, Łączna ilość zebranych środków przez 15 lat wynosi około 16 mln zł. ... »

Z codziennego życia placówki....

...pa pa... Informacje codzienne z życia Naszych dzieci, ważniejszych wydarzeń, sytuacji śmiesznych, fajnych i smutnych także...... ... »

Akcja Kółka Bibliotecznego: "Książka jak najbardziej wskazana" !!!

Biblioteka WPO-W Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji” M. Dąbrowska.. ... »

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

serwisy internetoweserwisy internetowe