Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Przygoda w ENERGYLANDII 24.04.2019

Energylandia w Zatorze to największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce Na 26 hektarach usytuowanych jest kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. I z tych właśnie fantastycznych atrakcji korzystali nasi podopieczni w dniu 24 kwietnia 2019r!

Wyjazd wychowanków możliwy był dzięki Związkowi Zawodowemu Górników Polsce oddział w Bogdance oraz Fundacji Solidarni Górnicy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za ogromną pomoc w umożliwieniu Naszym podopiecznym realizacji zamierzonej inicjatywy, która była źródłem radości i uśmiechu dzieci.
Uczestnicy byli bardzo szczęśliwi i zadowoleni, wyjazd i zabawa w Parku Rozrywki Energylandia pozwoliła Im na aktywne i ciekawe spędzenie wspólnego czasu i zapewniła moc atrakcji, które urozmaiciły ich codzienność.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa