Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Wielkanocne wsparcie od Jeronimo Martins Lubartów

16 kwietnia 2019r. otrzymaliśmy po raz kolejny rzeczowe wsparcie od Jeronimo Martins o/ Lubartów. Darowizna w postaci artykułów dostępnych w sieci sprzedaży sklepów Biedronka użytecznych do organizacji Świąt Wielkiej Nocy dla Podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kijanach dała nam dużo świątecznej radości i na stole dóbr obfitości. Darowizny otrzymywane systematycznie od kilku lat od "Biedronki" w wymierny sposób wpływają na naszą działalność.
W imieniu wychowanków przesyłamy serdeczne podziękowania za udzielone wsparcie dla pracowników Centrum Dystrybucyjnego Jeronimo Martins w Lubartowie. Dziękujemy za wyraz dobroci i chęć niesienia pomocy . Wyrażając swoją wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę życzymy wielu sukcesów w realizacji planów zawodowych, oraz pomyślności w realizacji życiowych zamierzeń.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron krakówtworzenie stron kraków