Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Tunezja, Kambodża, Turcja i Egipt...

Goście z tych krajów odwiedzą nas w wakacje i podzielą się swoją kulturą. Od kilku już lat współpracujemy z AIESEC - organizacją stworzonej przez młodych, niezależnych ludzi ze 122 krajów, których misją jest dążenie do osiągnięcia pokoju i pełnego wykorzystania potencjału ludzkiego. Dla naszych podopiecznych będzie to szansa na poznanie przedstawicieli tejże organizacji, motywów działania młodych ludzi z tak różnych zakątków świata. Istnienie niektórych krajów wydaje się być odległe i nierealne. Mozliwość spotkania z tymi ludźmi uświadamia nam, jak mały jest dziś Świat i jak dobrze jest móc doświadczyć różnorodności kultur, przekonań i poglądów.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron wwwprojektowanie stron www