Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

świadome żywienie

28 lutego Pani Agnieszka Kuźmicka - dietetyk z PZAZ w Łęcznej poprowadziła w naszej placówce zajęcia o świadomym żywieniu. Dietetyk, wbrew pozorom i opiniom, zajmuje się nie tylko układaniem diety. Przede wszystkim przekazuje swoją wiedzę na temat tego, jak się odżywiać zdrowo i racjonalnie, układa plany żywieniowe i diety, pomaga wybrać zdrowe i pełnowartościowe składniki, przekazuje wskazówki na temat przygotowywania produktów, pomaga w radzeniu sobie z nadwagą i przygotowuje jadłospisy dla osób, które potrzebują specjalnej diety z powodu choroby. Pani dietetyk w bardzo atrakcyjny sposób poprowadziła to spotkanie, inspirując podopiecznych do zdrowego podejścia do sprawy tak oczywistej jaką jest jedzenie.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna